Преимущества
Komfortas, patogi vidaus ergonomika, patikimas , galingas variklis.
Недостатки
Elektros gedimai, greitas nuvertėjimas, brangus remontas.
Turėjau automobilį virš trijų metų. Pirmus metus važiavo puikiai,paskui prasidėjo gedimai, vienas po kito, tikriausiai būdingi šiam modeliui,pasiekus tam tikrą ridą. Bet, kadangi automobilis ne pirmos jaunystės, stebuklų ir nereikėtų tikėtis. Priekaištų neturėjau tik varikliui ir kėbului, kuris stebėtinai mažai rūdijo, palyginti su kitais mersedesais. Kitų gedimų buvo daug, juos pašalinti kainavo nemažai pinigų, o ir pats automobilis per kelis metus nuvertėjo ir morališkai paseno. Išvada- nėra blogas automobilis, bet kasdieniam eksploatavimui dėl prasto ekonomiškumo ir besikartojančių gedimų,nėra tinkamas variantas.
Показать все