Преимущества
Talpus ir gana komfortiškas. Kėbulas kokybiškas, gerai atlaikė mūsų žiemas.
Dyzelinis 2 l variklis neinoringas, gerai dirba patikimas ir gana taupus.
REmontuojant nėra problemų nei su detalėm, nei su meistrais.
Недостатки
Priekinio stiklo klijuotose vietose randasi korozijos židiniai.
Ksenono žibintuose išdega reflektoriai.
Prarūdyja kondicionieriaus aliuminio radiatoriai. Ypač bijo druskos.
Apie automobilį galiu atsiliepti tik gerai. Komforto lygis geras, priklausomai nuo komplektacijos. Galėtų būti tik geresnė garso izoliacija.
Tarnavo patikimai, nei karto neteko sustoti kelyje ir laukti pagalbos.Nenaudojo jokių eksploatacinių skysčių.Beja, jei tektų keisti sankabą, tai statykite paprastą, ne su plaukiajančiu smagračiu.
Показать все