Преимущества
Patikimas variklis 171kw, quattro idealiai veikia be elektronikos, dėžės quattro irgi ok
Недостатки
Jau kai tiek metų mašinai tai kebėlus rudyja
Ligos šios mašinos:
1. Įsiurbimo sklendes (išprogramuoti)
2. Dpf (išprogramuoti)
3. Egr (išprogramuoti)
4. Turbinos elektrinė dalis būna negaišti
5. Spyna, dingsta degimas
6. Durų atrakinimo mechanizmas negaišti
7. Pavarų dėžės pūslė, šokinėja apsukos
O šiaip apart kėbulo viskas ok :) gaila ir parduok buvo
Показать все