Легкосплавные дискиКсеноновые фарыОмыватель передних фарБагажник на крышуКомплект зимних шин
Другие особенности
Несколько наборов ключейЗапасное колесо
Безопасность
Система контроля тягиESP
Описание
Pagrindinis automobilio trūkumas - greičių dėžės "pasigadijimas". Pati dėžė ( krumpliaračiai ) veikia puikiai ir visos pavaros jungiasi, tik ne iki galo veikia hidrobloko solenoidai. Mašinuką turiu 6 metus ir stropiai prižiūrėjau. Pats automobilis techniškai tvarkingas, variklis veikia kaip ir turi veikti. Prieš savaitę net pakeistos stabdžių kaladėlės. Techninė apžiūra buvo praeita iš pirmo karto be problemų ir galioja iki 2027.XII. Yra SAAB'ui charakteringų rūdžių. Tačiau didžiausias automobilio pliusas ( -ai ) yra labai gero stovio salonas. Perforuotos, odinės, elektrinės su atmintimi, šildomos ir ventiliuojamos sėdynės ( šiam modeliui geresnės komplektacijos turbūt nebuvo ). Plius reta ir subtili kėbulo spalva, stilingi labai gero stovio ratlankiai su vieno sezono padangomis. Autmobilis yra važiuojantis, Vilniaus zonoj gali privažiuoti pats. Sutvarkius dėžės "problemą", šis nenuilstantis kasdienos bičiulis dar važiuotų ir važiuotų. Yra 2 raktai. Daugiau info telefonu. P.S. jei kam įdomus toks proektas, tai gerą greičių dėžę esu radęs.