Mano eksploatuotas 3 metus. Ridos daug neprisisuko, nes buvo ne pagrindinis motociklas.
Patobulinimai lyginant su gamykline komplektacija:
* tail-tidy (numerio perkėlimas nuo galinio rato and rėmo),
* grandinės apsauga apačioje prie galinės žvaigždės,
* variklio šoninių dangtelių papildomos apsaugos,
* FuelX įpurškimo optimizacijos modulis,
* šiek tiek pakeltas vairas patogesnei sėdėsenai,
* Leo Vince duslintuvas,
* USB įkroviklis, telefono laikiklis and vairo,
* vienu dantim mažesnė priekinė žvaigždė geresnei traukai.
Labai kompaktiškas ir lengvas motociklas, lengva transportuoti - yra keliavęs miniveno viduje iki balkanų :)
Del savo mažo svorio lengvai valdomas ir nestokoja variklio galios.