Buvau skeptiškas apie visokius azijietiškus gamintojus, bet šitas taivanietis TGB labai nustebino kaip važiuoja ir kaip yra surinktas! Jei bus kitas keturratis, tai tikrai TGB. Rekomenduoju pravažiuoti prieš priimant sprendimą pirkti Yamaha ar Can-Am.
Dujinių amortizatorių važiuoklė. Labai minkštas ir stabilus. Vienas pavažiavęs iš karto pardavė savo CF'ą ir pirko tokį naują keturratį su dujiniais amortizatoriais.
Blokuojamas galinis tiltas. Skirtingai nuo kitų gamintojų, galima atblokuoti galinį tiltą ir turėti tik vieną varomą ratą. Galėsite keturratį naudoti prie namų tampant priekabėlę, trašų barstytuvą, aeratorių ir kitus naudingus daiktus nedraskant pievelės ar kiemo.
Yra ir priekabos kablys (nuotraukose nuimtas). Yra išvesta papildoma elektros jungtis padargams.
Keturratis su būtiniausiais priedais. Trijų padėčių vairo stiprintuvas, šildomos rankenos su dar dviem laisvais išėjimais pasijungti pvz. šildomą sėdynę. Didelė originali daiktadėžė su rankenomis keleiviui pasilaikyti.
Rudenį pakeisti tepalai variklyje ir reduktoriuose, pakeistas variatoriaus diržas, o žiemą važiuota visai nedaug, tai manau nieko papildomai ruoštis nereikia.
Pirktas Vokietijoje. Registruotas LT kaip traktorius, tai su TA niekada nebus didelių problemų.