Gero stovio motociklas, išmetimas "FLM", padangos "meuse", žvaigždės ir grandinė praktiškai naujos, variklio dugno bei šoninės apsaugos, didelis kuro bakas (yra ir originalas), naujai padaryta "green" amortizacija , LT registracija. Šiuo metu uždėtas minimalus stikliukas bei laikiklis ("tauyer'is") navigacijai, usb bei kiti krovikliai. Motociklas turi sportinį pasą, tech.apžiūrai daug privalumų (gali būti sportinės padangos, nekontroliuojamas išmetimas, gali nebūti veidrodžių, posūkių ir dar daug visko.). Priekabytė (neregistruojama) perkančiam motociklą-dovanų, atskirai 150,-. Daugiau info telefonu. Sėdi ir leki :) Pardavinėsiu tik tol, kol "išsilaižysiu" žaizdas :)