LORRIES PP25-8025, для водного транспорта

Запомнили 26 раз Обновлено 14 ч. назад
Новое
Цена без НДС
3 950
4 780 € с НДС
Gaukite paskolos pasiūlymą
PRIEKABŲ BAZĖ Plungė, Литва
+370 607 73333
Продавец подтвердил личность
Дата выпуска
2024
Прицеп / полуприцеп
Прицеп
Тип
Для водного транспорта
Марка осей
Knott
Количество осей
2
Собственная масса, кг
685 кг
Общая масса, кг
2700 кг
Цвет
Чёрный
Дефекты
Без дефектов
Новое / б/у
Новое
Техосмотр до
2027
Автокредит
Kaip įsigyti priekabą išsimokėtinai? Pasirinkite pageidaujamą mėnesio įmoką ir užpildykite paraišką paskolai gauti. Jeigu atsakymas teigiamas - pinigus pervesime į jūsų sąskaitą. Galite išsirinkti norimą priekabą iš bet kurio pardavėjo. Finansuojama iki 20 000 €, nėra priekabos amžiaus ribojimo.
Pasirinkite paskolos sumą:
4780
Pasirinkite mėnesio įmoką:

Pavyzdžiui, jei suteikiamos paskolos suma yra 4 000 €, kai sutartis 72 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 7.5%, sutarties sudarymo mokestis – 3%, mėnesinis administravimo mokestis - 9 €, BVKKMN – 13.75%, bendra mokėtina suma – 5 776.01 €, mėnesio įmoka – 80.22 €. Jums gali būti pasiūlytos kitos paskolos internetu sąlygos, kurios priklauso nuo banko atlikto jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimo.

Размеры
Длина, мм
8300
Ширина, мм
2300
Описание
100% LED apšvietimas.
PP25-8025 yra vidutinio dydžio dviašė priekaba, skirta vežti katerius ir jachtas, kurių ilgis beveik 8 metrų.
Priekaba, ant kurios lengvai gabensite valtį, motorinę valtį ar jachtą, turi tvirtą rėmą iš uždaro profilio. Be to, jis yra sutvirtintas naudojant keturias skersines atramas ir išilgai rėmo esantį kreiptuvą. Ant kreiptuvo yra keturi apatinių atramų rinkiniai, pagaminti iš poliuretano ratų, kurių skersmuo 260 mm, metaliniai ratlankiai ir apatiniai ritinėliai. Gale yra vadinamasis lopšys, t.y. kilnojamas kilio ritinėlių ir ratų komplektas, kuriame yra trys ratų komplektai su apatiniais ritinėliais. Jo veikimas apsiriboja pakreipimu įkeliant valtį arba iškeliant iš priekabos. Dėl šios ir šoninių atramų sistemos krovinio pakrovimas yra patogus ir nereikalauja daug jėgos.
Gabenama valtis iš šonų paremta ant keturių keturviečių atramų (po dvi iš abiejų pusių). Laikikliuose sumontuoti tvirti poliuretano ratai, kurių skersmuo fi 200 ant plieninių ratlankių.
Rėmo centre, lygiagrečiai jo šonams, yra jau minėtas kreiptuvas, kuris stiprina ir stabilizuoja konstrukciją.
Naudojami poliuretano ratai yra labai atsparūs trinčiai ir mechaniniams pažeidimams. Jie yra kieti, o ypatingas privalumas yra tai, kad jie nepalieka žymių ar įbrėžimų ant valties .

LED lempos su bajonetine jungtimi, yra visiškai sandarios. Todėl galime lengvai panardinti priekabos galinę dalį į vandenį pakrovimo ar iškrovimo metu. Siekiant apsaugoti priekabos paviršių nuo korozijos, jos plieniniai elementai yra karštai cinkuoti, šis procesas apsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Tačiau turėtume nepamiršti apie reguliarų valymą ir priežiūrą, ypač kai transporto priemonė liečiasi su sūriu vandeniu.
Priekaba, skirta valtims gabenti , turi galimybę reguliuoti ašies padėtį, priklausomai nuo gabenamo krovinio svorio centro. Modelis taip pat turi WPS (Waterproof system), t.y. papildomas stebulių sandarinimas. Tai neleidžia vandeniui patekti į guolius,ir tai turi įtakos ilgesniam jų tarnavimo laikui ir lėtesniam stebulių bei ašių susidėvėjimui.

ES homologacija (galima registruotis bet kurioje ES šalyje).
Дополнительная информация
www.priekabubaze.lt
www.autoplius.lt/priekabubaze

Didžiausias priekabų pasirinkimas Baltijos šalyse
Priekabų bazė:
Priekabų pardavimas • Priekabų dalys • Priekabų nuoma

PAS MUS VISAS PRIEKABAS GALITE ĮSIGYTI LIZINGU
Показать больше
Продавец
Серебряный партнер
Сльнейшие в автомобильном бизнесе. Многолетний опыт на рынке.
Autoplius.lt партнер c 2017 марта Количество размещенных объявлений: 441
Plungė, Литва
  • +370 607 73333
Продавец подтвердил личность
PRIEKABŲ BAZĖ
Все объявления продавца:
autoplius.lt/priekabubaze
Автокредит