-Kita- Soil-screener PP-3L, cкрининги

Запомнили 4 раза Обновлено 1 ч. 50 mин. назад
Цена
2 099
€/mėn
Частный продавец Mažeikiai, Литва
+370 680 33802
Дата выпуска
2018
Тип
Cкрининги
Двигатель
8 Л.С. (6кВ)
Новое / б/у
Новое
Автокредит

Šią ar kitą techniką galite įsigyti išsimokėtinai, be pradinio įnašo bei įkeitimo. Paskolos suma iki 30 000 €. Paskolos pasiūlymą gaukite dabar, o išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Особенности / оборудование
Другие особенности
Интересует обмен
Комментарии
IIš Danijos parvežti grunto sijotuvai (nauji) SOIL SCREENER. Pramoniniame šiltnamyje buvo numatyta sijoti kompostą, žemės, ruošti substratams. Super daiktas tiems kas užsiima gerbuvio, sodininkavimo darbais, arba kam reikalingas švarus gruntas. Tinka ir nuomavimui, nes yra pramoninio standarto. Sijotuve gali būti du sietai atskiriantys sijojamą gruntą į 3 frakcijas. Velėnas išpurena taip, kad lieka kaip kailiukas ir iš grunto pašalina visas šiukšles, akmenis. Pulteliu reguliuojamas vibravimo intensyvumas, sijotuvo našumas 15-20 tonų per valandą, priklausomai nuo to, kokio tankio gruntas. Nors sijotuvas pakankamai nemažas ir sunkus, bet labai nesunkiai transportuojamas vieno žmogaus iš vienos vietos į kitą, prikabinus transportavimo ratukus su rankena (ratukai yra). Didžiojo kaina 3600eur. tel. 8 680 33802 Domintų keitimas į statybinę techniką, arba žirklini ar alkūnini keltuvą.

Mažesnis grunto sijotuvas vienfazis. Labai kompaktiškas, (nežaislinis) skirtas intensyviems darbams, todėl tinka ir nuomavimuj . Tinka sijoti visas birias medžiagas (žemės, kompostas, substratas, durpės. t.t) Super pagalbininkas užsiimantiems gerbuvio darbais (aplinkos tvarkymo), sodininkavmu ir visiems tiems, kam reikalingas švarus ir išsijotas gruntas (produktas). Elektroninis sijojimo reguliavimas su pulteliu nuo švelnaus iki intensyvaus sijojimo. Sijojimo jėga reguliuojasi vibrovariklio išcentrikais. Mažesniojo kaina 2100eur. Į visus jus dominančius klausimus mielai atsakysiu tel.8-680-33802
Продавец
Mažeikiai, Литва
  • +370 680 33802