Dethleffs DL550, Кемперы

Запомнили 20 раз Обновлено 2019-11-23
Цена
6 900
per mėnesį
Продавец
Klaipėda, Литва
На экспорт
6 900 €
Дата выпуска
2004-12
Техосмотр до
2021-09
Тип
Кемперы
Количество сидений
8
Колличество спальных мест
5
Ёмкость топливного бака, л
30 л
Новое / б/у
Б/у
Страна первичной регистрации
Швейцария
Бак для чистой воды, л
25 л
Бак для сточных вод, л
10 л
Автокредит

Turistinį namelį ar automobilį galite įsigyti išsimokėtinai, be pradinio įnašo bei įkeitimo. Paskolos suma iki 25 000 €. Paskolos pasiūlymą gaukite dabar, o išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Особенности / оборудование
Салон
Мини-кухня Душ Палатка
Комментарии
Parduodamas labai gero stovio kemperis. Buvo ir yra prižiūrimas. Registruotas mažas svoris, kad galėtu tempti ir su lengvuoju automobiliu. Geros C padangos.
Yra elektrinis atkabinto kemperio valdymas pultu, nuleidžiamos kojos, geros būklės galingas gelinis akumuliatorius, 220V jungtis su 15m šarvuotu laidu, dujų ir vandens rezervuarai, šildymo ortakiai visame namelyje, saulės elektrinė su reguliavimo stotele nuolat krauna ir pakrovus automatiškai atsijungia. Interneto stotelė, ištraukiamas prieangis, dušas, dvi kriauklės, 12 ir 220v konverteris, naujai atrestauruota važiuoklė ir stabdžiai, naujas stovėjimo ratas, trys stoglangiai, visur užuolaidos, roletai ir tinkleliai nuo vabzdžių, 4 išorinės talpyklos, dujinė viryklė ir orkaitė, šaldytuvas. Viskas pilnai funkcionuoja, neišlaužyta, visi langai ir stoglangiai sandarūs, visur yra užraktai su raktu. Turi dvi rozetes: buitinė ir transportavimo. Labai geras išplanavimas, tinka didesnei šeimai komfortiškai gyventi.
Keitimai nedomina. Tik skambučiai.
Продавец
Mы собираем информацию которая помогает гарантировать, что вы получите актуальную информацию. Продолжая просмотр, вы соглашаетесь с autoplius.lt правилами. Подробнее.
Согласен