BMW R 1100 RT 1085cc, touring / sport touring / Туристические

Запомнили 10 раз Обновлено 13 дней назад
Цена
1 850
per mėnesį
Частный продавец
Vilnius, Литва
Дата выпуска
1997-08
Тип мотоцикла
Touring / Sport touring / Туристические
Двигатель
1085 cm³, 89 Л.С. (66кВ)
Тип топлива
Бензин
Тип охлаждения
Гибридный тип охлаждения
Снаряженная масса, кг
277 кг
Новое / б/у
Б/у
Техосмотр до
2020-09
Коробка передач
Механическая
Тип двигателя
Четырёхтактный
Тип регистрации
Регистрируемый
Автокредит

Šį ar bet kurį kitą motociklą galite įsigyti išsimokėtinai, be pradinio įnašo. Paskolos terminas iki 7 metų. Paskolos pasiūlymą gaukite dabar, o motociklą išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Особенности / оборудование
Дополнительное оборудование
Электронный стартер Дорожные сумки Пассажирская спинка Подогреваемые рукоятки
Другие особенности
Металлик
Комментарии
Parduodu gan geros savo BMW R 1100 RT. Nusipirkau naujesnį, tai šitas dabar laukia savo naujo šeimininko. Pirkau prieš du metus, per tą laikotarpį pravažiavau apie 20000 km. ir jokių problemų nekeliantis moto. Šiam motociklui pakeisti priekinio rato guoliai, galinio reduktoriaus guoliai ir riebokšliai, reduktorių laikantys konusiniai guoliai ( 2 vnt. po 110 eur. už vieną ...) Naujam savininkui palieku pasikeist galinę padangą, tepalus ir pagal instrukciją žvakes. Kosmetinė išvaizda pusėtinė, yra vienas kitas pabraižymas, bet į akis nekrenta. ABS modulis atjungtas, bet vistiek stabdo įspūdingai. Kiek važinėjau , galinio stabdžio nei karto nenaudojau.Elektinis pakeliamas puikia veikia. Derybos įmanomos tik prie motociklo ir realiai norintiems pirkti.
Продавец
Vilnius, Литва
Mы собираем информацию которая помогает гарантировать, что вы получите актуальную информацию. Продолжая просмотр, вы соглашаетесь с autoplius.lt правилами. Подробнее.
Согласен